Linkworld 727-22 Micro-Tower Czarny (72722)

156,71

Opis

TEG-MGBS40D5
Moduł Mini-GBIC o podwójnej długości fali (40km)Moduły 1000Mb/s-LX Mini-GBIC WDM zostały zaprojektowane do połączenia z każdym przełącznikiem Gigabit Ethernet, używając slotu Mini-GBIC. Te moduły jednomodowe zgodne z RoHS są w stanie pracować na dystansie do 40 kilometrów. Moduły Small Form Factor Pluggable (SFP) zbudowane są z zaawansowanego materiału do zminimalizowania zakłóceń elektromagnetyczne (EMI). Moduły to rozwiązania o dużej mocy, hot-plug do zastosowań w serwerach, aplikacji wieloprocesorowych i połączeń typu switch-to-switch.Cechy produktu:
• Zgodny ze standardem IEEE 802.3z Gigabit Ethernet i kanału Fiber
• Zgodny z SFP MSA, standardami SONET/SDH, produktami laserowymi klasy 1, EN 60825 i EN60950
• Metalowa obudowa, niskie EMI
• Złącze LC Duplex
• Funkcja Hot Plug i niskie zużycie energii
• Wydzielone zasilanie 3.3V
Zastosowanie:
• W topologii Metro Access Rings
• Połączenie typu Point-to-Point
• Pasują do Fast Ethernet i OC-12

Pozostałe urządzenia sieciowe

trans faktoring, deklaracja pfron wzór, auto link, krużewniki na mapie, junior .net developer zarobki, frameset, problem z teamsem, router jako repeater, słownik synon, tygrysy europy 2

yyyyy