HPE 100Gb QSFP28 MPO SR4 100m XCVR (845966B21)

6580,04

Opis

Moduł aparatu nadawczo-odbiorczego QSFP28, 100 Gigabit Ethernet, 100GBase-SR4, MPO multi-mode, do 100 m, 850 nm, dla SimpliVity 380 Gen10 Node

Akcesoria do serwerów

scrum product owner, adres ip serwera jak sprawdzić, zielony pasek na świadectwie, praca na wychowawczym, intel hd driver, biuro maklerskie co to, maciej zientara, maxcut

yyyyy